Žmonių gerumas džiugins Simno seniūnijos gyventojus

Spalio 25-26 dienomis Lietuvoje vyko 28-oji „Maisto banko“ labdaros akcija, kurioje dalyvavo daugiau kaip 8,5 tūkst. savanorių, tame tarpe ir Simno gimnazijos maltiečiai. Šeštadienį akcijoje dalyvavo 223 aukotojai, kurių paaukoti 556 maisto produktų vienetai bus padovanoti Simno seniūnijos nepasiturinčioms, daugiavaikėms šeimoms, seneliams, mažas pajamas gaunantiems. Dėkojome visiems, aukojusiems šioje akcijoje, o ypatingai džiaugiamės tomis akimirkomis, kai žmonės nesvarstė, kaip ir kur „nukeliaus“ produktai, o tiesiog geranoriškai aukojo stokojantiems.

Dėkoju entuziastingiems maltiečiams Germantui ir Simui, visada besišypsančioms Rugilei ir Agnei, abiturientėms Simonai ir Miglei, kurie kvietė dalyvauti akcijoje. Džiaugiuosi ir dėkoju pavaduotojai Vitai, mokytojoms Danutei ir Ingai, „dovanojusioms“ savo šeštadienį, kad iki Kalėdų gimnazijos jaunieji maltiečiai galėtų pradžiuginti visus, kuriuos aplankys dovanodami Maisto banko akcijoje paaukotas dovanas.

                                                                                                       Maltietė Laima