Pasaulio pažinimo pamoka gimnazijos laboratorijoje

Lapkričio 8-oji Simno gimnazijos 4a klasės mokiniams buvo neįprasta ir įdomi. Pasaulio pažinimo pamoka „Kraujotakos sistema“ vyko netradicinėje aplinkoje – ketvirtokai dirbo ir mokėsi gimnazijos laboratorijoje. Naujose patalpose jie ne tik nagrinėjo informacinius šaltinius, analizavo ir apžiūrėjo vaizdines priemones, bet ir naudodami atsineštas priemones (šiaudelius, lipnią juostą ir plastikinius maišelius) patys „kūrė“ kraujotakos sistemą. Pasiskirstę į grupes, jungė šiaudelius, sudarydami kraujagysles, jas tvirtino lipnia juostele, gamino „širdis“ iš plastikinio maišelio ir lipnios juostos. Paskui, pripildę „kraujagysles kraujo“, galėjo stebėti ir imituoti ne tik širdies veiklą, bet ir visą kraujotakos sistemą.

4a klasės mokytoja Eglė Minevičė