„Pyragų diena“ Simno gimnazijoje

 Kai lauke saulės spindulių vis mažėja, o šventinių eglių lemputės dar neįžiebtos, „Pyragų diena“ – puiki proga pasidalinti šiluma ir gerumu.

TV3 iniciatyva Lietuvoje ši diena švenčiama lapkričio mėnesį, todėl lapkričio 6 dieną Simno gimnazijoje ir buvo organizuota akcija „Pyragų diena“, kurios tikslas – dalintis ir  padėti likimo nuskriaustiems. 7a klasės mokinių pakviesti visi: mokytojai, mokyklos darbuotojai, mokiniai bei jų tėveliai – ne tik kepė pyragus, vaišino vieni kitus, bet ir aukojo pinigus. Akcijos metu surinkome 79 eurus, kuriuos skirsime maltiečių organizacijai Simne. Dėkojame visiems, dalyvavusiems akcijoje ir aukojusiems!

                                                                                                      7a klasės mokiniai