Estetinių mokslų diena

 Lapkričio 14 dieną Simno gimnazijoje vyko tradicinės estetinių mokslų dienos renginiai. Nuo ryto fojė grojo nuotaikinga muzika, o šokių mokytoja Alma Kyguolienė visus pakvietė į nuotaikingą rytinę mankštą. Po pirmos pamokos mokiniai šoko liaudies šokius ir žaidimus. Per ilgąją pertrauką mėgstančių piešti laukė dailės mokytoja Daina Kundrotienė ir technologijų mokytoja Loreta Matulevičienė, kurios organizavo kūrybinę veiklą: mokiniai ir visi norintys spalvino, karpė, kūrė kompoziciją „Rudens medis“, kuri papuoš gimnazijos erdves. Per ketvirtą ir penktą pertraukas vyko rankų lenkimo varžybos, kuriose jėgas išmėgino ir pradinukai, ir vyresnių klasių mokiniai. Varžybų nugalėtojai ir visi aktyviausi renginio dalyviai vaišinosi „saldžiais prizais“. Manome, kad renginys mokiniams patiko. Estetinių mokslų grupės mokytojai visiems dėkoja už aktyvų dalyvavimą veiklose.

Danutė Gudaitienė

 Gimnazijos estetinių mokslų metodinės grupės pirmininkė