Pasaulio pažinimo pamoka netradicinėje erdvėje

  Lapkričio 18 dieną Simno gimnazijos 3a klasės mokiniams pasaulio pažinimo pamoka vyko netradicinėje aplinkoje: mokytoja Jolanta Mikelionienė juos nusivedė į naują biologijos kabinetą. Analizuodami pamokos temą: „Kodėl galime judėti?“ – mokiniai susipažino su kaulų, raumenų ir sąnarių maketais, surado raumenų ir kaulų grupes. Trečiokai dirbo naudodami netradicinį ugdymo metodą „Minčių ežys“, susipažino su raumens sąvoka, atsakė į probleminius klausimus, atliko bandymą „Kas valdo ranką?“ . Rašė visas jiems žinomas sporto šakas: enciklopedijose ieškojo informacijos apie olimpines, žiemos, parolimpines žaidynes, skaitė apie pačiūžas, slides ir kojų miklumą. Laimėjo daugiausia sporto šakų žinantys mokiniai. Pamokos pabaigoje trečiokai žaidė žaidimą „Bezdžionėlė“: atliko mankštos pratimus ir smagiai pasportavo. Paskui, išsprendę galvosūkį, sužinojo, kad šypsantis dirba 17 raumenų, o būnant susiraukus – net 43! Pamokos pabaigoje mokiniai džiaugėsi pasimokę netradicinėje erdvėje, nes visi labai aiškiai suprato, kodėl galime judėti.

3 a klasės mokytoja

Jolanta Mikelionienė