Pasaulinė sveikinimosi diena Simno gimnazijoje

„Kartais užtenka vieno saulės spindulio, malonaus žodžio, pasisveikinimo, šypsenos. Tiek mažai, kad tie, kurie yra šalia mūsų, taptų laimingi.“ (Bruno Ferrero).

Atsiliepdama į šiuos žinomo  Italijos rašytojo, publicisto, vienuolio, saleziečio žodžius, lapkričio 21-ąją Simno gimnazijos bendruomenė minėjo Pasaulinę sveikinimosi dieną. Nuo ankstyvo ryto III ag klasės mokiniai pasitiko į gimnaziją atvykstančius mokinius, mokytojus ar personalo darbuotojus. „Apsiginklavę“ plakatu, jie kvietė „pasirinkti“ pasisveikinimo būdą arba ragino pasiūlyti, kaip dar galima pasisveikinti: vieniems spaudė ranką, kitus šiltai apkabino ar „sumušė“ kumštukais, suplojo delnais. Tokie originalūs pasisveikinimo „būdai“ visus sušildė, privertė nusišypsoti. Linksmi ir besišypsantys vienuoliktokai visiems įrodė, jog pasisveikinimas nieko „nekainuoja“, o širdyse „palieka“ daug džiaugsmo.

III ag klasės auklėtoja Vineta Dzeikauskienė