VŠĮ „Laisvės TV“ projektas Simno gimnazijoje!

Lapkričio 20 dieną Simno gimnazijoje įvyko pirmasis projekto „Kartu“ susitikimas tema – „Emocijų valdymas. Kodėl jaučiu sunkius jausmus ir kaip juos išreikšti?“ Šią temą 7–8 klasių mokiniams pristatė ir kartu analizavo komunikacijos specialistė, laidos „Greito gyvenimo lėti pokalbiai“ autorė Urtė Karalaitė. Šiuolaikiniame pasaulyje gyvenimo tempas labai intensyvus, todėl kiekvienas, „įsisukęs“ darbų rate, gali prarasti save. Tai ypač pavojinga jauniems žmonėms, todėl jų maištavimas, piktnaudžiavimas psichotropinėmis medžiagomis gali būti neišspręstų psichologinių problemų pasekmė.

Urtė Karalaitė, bendraudama su mokiniais, pakvietė visus rasti laiko, sulėtinti tempą ir įsiklausyti į save. Kaip iš naujo pažinti save ir šalia esantį ji mokė per žaidimus, kūrybines užduotis ir grupinius pristatymus: paaugliams parodyti savo jausmus iš tiesų sudėtinga, todėl situacijų aptarimai grupėse padėjo drąsiau ir laisviau pasakyti savo nuomonę vienu ar kitu atveju.

Džiaugiamės galėdami susitikti su žinomais žmonėmis ir mokytis iš jų gyvenimiškos patirties. Nekantriai lauksime kitų projekto „Kartu“ susitikimų.

                                                                                     Socialinė pedagogė Žaneta Bagdžiūnienė