„Draugo diena“ Simno gimnazijoje

„Draugas yra dovana, kurią pats sau įteiki,“ – sako škotų rašytoja R. Stevenson. Tai diena, kai gali dar kartą pasakyti savo draugui, kaip jį vertini, „padovanoti“ šypseną, todėl lapkričio 29-ąją gimnazijoje minėjome Tarptautinę draugo dieną. Pertraukų metu kvietėme geriausius draugus susirinkti gimnazijos fojė ir dalyvauti žaidime „Kaip gerai pažįsti savo draugą“. Po keturių pamokų klausėmės I ag klasės mokinės Lauros Kisieliūtės atliekamų dainų ir kartu dainavome „Reikia draugą turėti“. Visi norintys su savo draugais galėjo nusifotografuoti prie specialiai papuoštos sienelės. Tikimės, kad visi mokiniai suprato, kokie svarbūs ir kaip reikalingi tikri draugai, kurie ne tik kartu išdykauja ar smagiai leidžia laiką, bet ir padeda ar paguodžia, kai to labai reikia.

Mokinių tarybos kuratorė
Vineta Dzeikauskienė