Lietuvos VEX IQ robotų varžybose iškovota pirmoji vieta

Lapkričio 29 dieną Kauno Žaliakalnio progimnazijoje vyko Respublikinės mokinių VEX IQ robotų varžybos, kuriose dalyvavo mokyklos iš visos Lietuvos. Buvo varžomasi trijose skirtingose rungtyse: VEX IQ CHALLENGE HIGHRISE (skirta 1–4 kl. mokiniams); VEX IQ CHALLENGE SQUARED AWAY (skirta 5–9 kl. mokiniams) ir robotų programavimas. Simno gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai Lukas Urbanavičius ir Svajūnė Valaikaitė dalyvavo VEX IQ robotų VEX IQ CHALLENGE HIGHRISE rungtyje ir laimėjo III vietą. Vyresniųjų rungtyje VEX IQ CHALLENGE SQUARED AWAY dalyvavo net 18 komandų. Simno gimnazijos komandai – septintokui Dominykui Jakubynui ir šeštokui Nojui Krupavičiui – turima patirtis, manevringi robotai ir gera strategija lėmė sėkmingą pasirodymą – jie tapo šios rungties čempionais. Vienas iš VEX IQ varžybų organizatorių, VŠĮ „Švietimo tinklas“ vadovas Andrius Gumuliauskas, mūsų komandai įteikė nugalėtojų taurę. Lietuvos VEX IQ robotų varžyboms mokinius paruošė Simno gimnazijos mokytoja Danutė Česynienė.