Pasidalinto gerumo akcija Simne

Maltos ordino pagalbos tarnyba ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija jau 14-ąjį kartą organizuoja labdaros akciją ,,Maltiečių sriuba“, kurios globėjas – Prezidentas Valdas Adamkus. Todėl gruodžio 1-ąją Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai, drauge su mokytojomis, bažnyčios šventoriuje organizavo akciją „Maltiečių sriuba 2019“. Nors šaltukas gnaibė rankas ir skruostus, maltiečiai kvietė vaišintis ,,maltietiška sriuba“, dėkojo tikintiesiems už pasidalintą gerumą. Dėkojame ir Simno parapijos klebonui, kuris visus ragino prisidėti prie vykstančios akcijos. Jis padėkojo ir maltiečiams už gerus darbus parapijoje, už rūpinimąsi senais žmonėmis Simno seniūnijoje. Simno maltiečių vadovė Laima Žemaitienė po šv. Mišių perskaitė MOPT generalinės sekretorės D. Kedavičienės padėką klebonui R. Žukauskui už gražų bendradarbiavimą, maltietiškos veiklos vykdant gailestingumo darbus Simne palaikymą.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos: jos metu paaukota 213,85 eurų suma bus pervesta į Simno maltiečių sąskaitą ir dovanojama Simno seniūnijos senoliams. Už skanią sriubą dėkojame Simno gimnazijos virėjoms – Ramunei Rogačienei ir Danutei Juškauskienei. Dėkojame ir KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vyrams, padėjusiems organizuoti akciją: joje dalyvavo AVPK VS tyrėja Laura Svolkinaitė ir jaunieji policijos rėmėjai iš Alytaus.

Po akcijos maltiečiai dar aplankė kelis senolius, pradžiugindami juos karšta sriuba. Visiems aukojusiems nuoširdžiai linkime palaiminto Adventinio laikotarpio keliaujant link šv. Kalėdų.

Simno gimnazijos maltietis Germantas