4a klasėje dailės pamoka kitaip

Gruodžio 10-osios pamokas ketvirtos klasės mokiniai baigė netradiciškai: į klasę vesti įvairių veiklų sugužėjo pradinukų mamos: Irma Andriuškevičienė, Rosita Kvederavičiūtė, Jolanta Račkauskienė, Birutė Girdžiūnienė ir Zita Senūtienė, kurios su mokiniais grupėse gamino pasirinktus darbelius. Irma Andriuškevičienė mokė gaminti nykštukus: iš spalvoto popierius darė jiems kūnus, kepures, ausytes. Rosita Kvederavičiūtė ir Zita Senūtiene mokė, kaip „sukti“ egles iš šieno: pasigaminę popierinius kūgius, mokiniai juos apsuko šieno juostomis ir dekoravo turimomis priemonėmis – gilėmis, mažais eglutės žaisliukais, karoliukais ir įvairiomis juostelėmis. Jolanta Račkauskienė ir Birutė Girdžiūnienė su mokiniais iš šieno bei eglės ir pušies šakų kūrė šv. Kalėdų vainikus, kurios dekoravo įvairiomis turimomis priemonėmis. Likę mokiniai su mokytoja konstravo puokštes, kaip pagrindinį akcentą naudodami medžio žievę. Užsiėmimams pasibaigus visi mokiniai nusifotografavo su mamytėmis ir savo darbeliais, o paskui džiugiai šypsodamiesi išėjo namo, nes labai patiko visiems kartu dirbti.

Nuoširdžiai dėkoju mamoms: Irmai Andriuškevičienei, Rositai Kvederavičiūtei, Jolantai Račkauskienei, Birutei Girdžiūnienei ir Zitai Senūtienei, padėjusioms organizuoti veiklas.

4 klasės mokytoja Eglė Minevičė