Gimnazistų ekskursija į Kauną

 Gruodžio 4 dieną Simno gimnazijos I ag klasės mokiniai buvo išvykę į Kauną. Ekskursiją pradėjome Kauno rotušėje: sužinojome miesto rotušės istoriją nuo XV a. iki XXI a., pamatėme kertinį akmenį, apžiūrėjome archeologinius radinius, atkastus Kauno senamiesčio teritorijoje. Gidė papasakojo apie Hanzos pirklių kasdienybę, „pabuvojome“ miesto kalėjimo kameroje, apsilankėme burmistro rezidencijoje. Rotušės aikštėje pasigrožėjome Kalėdų egle ir pajutome šventinę nuotaiką.

Paskui dalyvavome pagal Kultūros pasą Vytauto Didžiojo karo muziejaus organizuojamame renginyje – edukacinėje programoje „Karinė operacija „Žinių bomba“. Gimnazistai aktyviai ir įdomiai praleido laiką: skirtingose muziejaus erdvėse ieškojo paslėptų „žinių bombų“, užrakintų kodinėmis spynomis, kurias atkodavę turėjo kuo greičiau išspręsti viduje rastas įvairias užduotis. Dalyvaudami programoje devintokai ne tik pajuto „karišką“ dvasią, bet ir organizuotai dirbo komandose.

 

I ag klasės auklėtoja Danutė Gudaitienė