Šauniausio Alytaus apskrities jaunojo šaulio rinkimai

 Gruodžio 7 dieną į Alytaus šaulių namus rinkosi LŠS karininko Antano Juozapavičiaus 1-osios šaulių rinktinės jaunieji šauliai ir būrelių vadovai dalyvauti renginyje „Šauliškos Kalėdos 2019“. Renginio metu vyko šauniausio šaulio rinkimai. Susirinkusius dalyvius ir jų vadovus pasveikino rinktinės vadas Skirmantas Valatkevičius. Dvidešimt vienas rinktinės jaunasis šaulys pasiruošė „kovai“ dėl šauniausio jaunojo šaulio vardo – jiems reikėjo įveikti 5 etapus. Į finalą pateko mūsų gimnazijos jaunoji šaulė Miglė Pujanauskaitė. Fortūna buvo palankesnė varžovei, todėl Miglei atiteko garbinga antroji vieta. Visiems renginio dalyviams rinktinės vadas įteikė asmenines dovanas, o Aistę Pujanauskaitę už aktyvią veiklą dar apdovanojo ir padėkos raštu. Renginio dalyviams grojo ir dainavo taip pat mūsų gimnazijos šaulė, Iag klasės mokinė Laura Kisieliūtė.

                                                                        Danutė Gudaitienė

Simno gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė