Adventas – tai laukimas, kad ir tavoj širdy kažkas užgimtų…

 Niūrios, tamsios dienos. Nespėja išaušti, ir vėl temsta… Gamta apmirė, sustingo kažko laukdama: prasidėjo Adventas, kurio gražiausia puošmena – vainikas. Simno gimnazijos pailgintos dienos grupės „Vyturėlis“ ugdytiniai, vadovaujami auklėtojos, darė ir puošė Advento vainiką, jame įžiebė pirmąją žvakelę. Degant žvakelėms prisimename senolių advento papročius, tradicijas, susipažįstam su šio laikotarpio simboliais bei jų reikšme, palinkim vieni kitiems ramaus švenčių laukimo. Šis laikotarpis – pats tinkamiausias metas apmąstyti, ar visiems užtenka noro ir ryžto ištarti gražius žodžius, atlikti gerus darbus, atsiprašyti: ne veltui norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo draugais ir šalia esančiais, o pajusti Advento ramybę padeda degančių žvakelių šviesa.

Pailgintos grupės „Vyturėlis“ auklėtoja   D. Petrikienė