Pradinukų Kalėdų eglutė 2019

   Simno gimnazijoje pradinių klasių mokinių Kalėdų eglutės šventė „praūžė“ penktadienį. Šiais metai už šventės organizavimą buvo atsakingi ketvirtos klasės mokiniai. Jie pradinukams šoko ir dainavo, parodė pačių kurtą spektaklį „Grinčienė vagia šv. Kalėdas“, surengė viktoriną apie gražiausią žiemos šventę. Su Rūta Bernotiene, atvykusia iš „Lėlių teatro dirbtuvių“, pradinukai gamino lėles, kūrė įspūdingo grožio atvirutes, lankstė besmegenius, darė kalėdinius žaisliukus bei gamino minkštas avytes. Mokiniai, atlikę darbus, susirinko į spektaklį „Vėjai švilpia apie draugystę“, kuriame dramblys Džeraldas ir pelytė Patricija pasakojo apie draugystę. Mokinių nepamiršo ir senelis Kalėda, kuris stebuklingu būdu atsiradusias dovanas išdalino kiekvienai klasei, o paskui, palinkėjęs linksmų švenčių, iškeliavo.

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė