Atsisveikinimas su Kalėdų eglute „Kodėlčiukų grupėje“

Kalėdos – gražiausia žiemos šventė. Deja, žiema su sniegu ir šalčiu pasirodė tik po Naujųjų metų. Kalėdų laikotarpis įprastai baigiasi sausio 6-ąją dieną eglučių palydėtuvėmis ir Trijų Karalių švente, o paskui prasideda saulės sugrįžimo į žemę laikas. Sausio 6-ają Simno gimnazijos „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai išgirdo istoriją apie tris išminčius, kurie keliavo su dovanomis pas kūdikėlį Jėzų. Sužinojo, kad išeidami Trys Karaliai ant durų staktos užrašė savo vardų pirmąsias raides ir linkėjo, kad metai visiems būtų geri – nelaimės namus aplenktų, o išmintis ir dovanos aplankytų. Sekdami karalių pavyzdžiu, ugdytiniai pasidarė karūnas ir, jas užsidėję, nupuošė Kalėdų eglutę. Paskui, atsisveikindami su eglute, pakvietė ją sugrįžti kitąmet.

                                                                                Mokytoja D. Petrikienė