Išvyka į Miroslavo globos namus

Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai organizavo išvyką į Miroslavo globos namus. Ten gyvenantiems senjorams mokiniai dovanojo koncertą: vaidino, dainavo, grojo, skaitė eilėraščius bei drauge džiaugėsi dovanėlėmis. Nors už lango ir trūksta sniego, norisi saulės šviesos, Simno gimnazijos mokiniai senoliams nuoširdžiai linkėjo sveikatos, daugiau šviesos širdyse, kantrybės – bendrystės valandėlė, praleista drauge, sušildė visų širdis. Po gražaus koncerto iš „kalėdinio“ Senelio maišo traukėme dovanas: šiltas megztas kojines, mokinių pieštus atvirukus bei linkėjimus, saldumynus ir vaisius.

Popietė, kurioje gerą nuotaiką kūrė mokytojos metodininkės Giedrės Petkevičienės bei mokytojo eksperto Dainiaus Platūkio paruošti mokiniai, ir maltiečių vadovės Laimutės Žemaitienės šilti žodžiai, skirti senjorams, prabėgo nepastebimai. Kaip visada senjorai ir globos namų darbuotojai džiaugėsi mūsų apsilankymu ir dėkojo už bendrystę, seneliams atvežtas dovanas bei koncertą.

                                                                                  Simno gimnazijos jaunasis maltietis Germantas

 

I