Simno gimnazijos jaunieji šauliai pėsčiųjų žygyje „Būtina žinoti: Kalniškės mūšis“

 Sausio 18-osios rytą Simno gimnazijos mokiniai ir šauliai, lydimi istorijos mokytojų Danguolės Grėbliūnienės, Vinetos Dzeikauskienės bei kūno kultūros mokytojos Danutės Gudaitienės, dalyvavo pėsčiųjų žygyje „Būtina žinoti: Kalniškės mūšis“, kurio tikslas – prisiliesti ir pajusti Kalniškės mūšio istoriją bei aktyviai praleisti laiką. Žygį vedė plk. ltn. Rimas Jarmalavičius, kuris mokiniams pristatė pagrindines Kalniškės mūšio vietas, paaiškino taktines situacijas. Žygio dalyviai pamatė vietą, kur vyko mūšis, išgirdo pasakojimą, kaip kovėsi mūsų krašto partizanai, sužinojo įdomių faktų apie Simno apylinkių ir gimtojo krašto istoriją. Dėkojame Rimui Jarmalavičiui už drauge aktyviai praleistą laiką ir įdomų pasakojimą.

 

Istorijos mokytoja Vineta Dzeikauskienė