Paminėta Tarptautinė Edukacijos diena

Sausio 24 dieną Simno gimnazijoje vyko edukacinė valandėlė-koncertas „Garsų pasaulis“, skirtas Tarptautinei Edukacijos dienai paminėti, kurį organizavo Alytaus rajono Meno ir sporto mokyklos mokytoja Margarita Ivanauskienė su mokiniais. Koncerto klausytojai, 3b klasės mokiniai, išgirdo lietuvių ir kitų tautų žymiausių kompozitorių gražiausių kūrinių ištraukas. Mokiniai ne tik įdėmiai klausėsi įvairiais instrumentais atliekamų kūrinių, bet ir  patys aktyviai dalyvavo: atliko  ritmines, balsines ar net judesio užduotis, buvo skatinami įsivaizduoti ir atspėti gamtos reiškinius ar gyvūnus, kuriuos „iliustruoja“ muzika. Intarpuose tarp atskirų kūrinių trečiokai išgirdo įdomios ir naudingos informacijos apie kankles, fortepijoną, kitus instrumentus, susipažino su kūrinių sukūrimo laikmečiais, istorine, kultūrine aplinka, įvykiais bei faktais.

Smagu, kad tarp mokyklų vyksta bendri renginiai, kurie suartina ne tik mokinius, bet ir mokytojus: jų metu visi įgauna naujos patirties, o mokiniai tampa draugiškesni, drąsesni, pradeda labiau vertinti tai, ką turi. Esame dėkingi muzikos mokytojai Margaritai Ivanauskienei už šaunų bendradarbiavimą, šiltas emocijas ir gražų renginį!

3 b klasės mokytoja Laima Jurčiukonienė