Gimnazija paminėjo Tarptautinę holokausto aukų atminimo dieną

Sausio 27-oji minima kaip Tarptautinė holokausto aukų atminimo diena. Tai diena, kai 1945 metais buvo išlaisvinti Aušvico (Osvencimo) koncentracijos stovyklos Lenkijoje kaliniai. Mūsų gimnazijos mokiniai, minėdami šią dieną, prisijungė prie Pasaulio žydų kongreso kvietimo ir prie didžiausios pasaulinės akcijos „We remember“ – „Mes prisimenam“.

#WeRemember #HolocaustRemembranceDay #HolocaustMemorialDay #MesPrisimename.

                      Istorijos mokytoja Vineta Dzeikauskienė 5 klasėje vedė istorijos pamoką „Holokaustas Europoje: vaiko likimas“, mokytoja Danguolė Grėbliūnienė su III ag klasės mokiniais  paruošė stendą ir iš žvakelių sudėjo Dovydo žvaigždę, vedė istorijos pamoką „Žydų holokaustas, ką aš turiu žinoti?“

Istorijos mokytoja V.Dzeikauskienė