„Laikina“ dovana gimnazijos moksleiviams

Vykdant „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje VIPT“ projektą, Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka Simno gimnazijos mokiniams laikinai pasiūlė pasinaudoti inžineriniu paketu, kurį sudaro 3 D spausdintuvas, darbo stotis ir penki inžineriniai konstruktoriai.

Priminsiu, jog gimnazijoje veikia Robotikos būrelis, kurio nariai sėkmingai dalyvauja vietiniuose bei respublikiniuose konkursuose. Iš paskutiniųjų VEX IQ robotų varžybų, kuriose dalyvavo net 18 komandų, mokiniai grįžo su nugalėtojų taure.

Kol rajono viešosios bibliotekos bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius Remigijus Muzikevičius kartu su mokytoja Danute Česyniene derino programinę įrangą, vaikai išbandė naujus konstruktorius. Džiaugiamės, kad mokiniai ne tik galės susipažinti su naujausiomis technologijomis, bet ir tobulins konstravimo įgūdžius bei įgis praktinės patirties.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Simno filialo vyresn. bibliotekininkė
Lina Daniulevičienė