Meilė daro stebuklus – tai tiesa!

Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai sulaukė svečių iš Vilniaus MOPT ir drauge pasidžiaugė penkis mėnesius trukusio „Gerumo darbo“ rezultatais. Senolio Antano namuose seniai buvo tiek svečių: Simno bažnyčios klebonas R. Žukauskas pašventino naujai „atgimusius“ namus, padėkojo visiems padėjusiems, pasidžiaugė, kad tokie gražūs darbai vyksta parapijoje.

Jaunųjų maltiečių vadovė L. Žemaitienė kalbėjo: ,,Drauge su jaunaisiais maltiečiais į senolio namus užsukam jau treti metai, bet nuolat širdyje „kirbėjo“ mintis, kad reikia sutvarkyti, pakeisti šiuos apleistus namus, nes Antano artimųjų nėra. Sakoma, kai labai nori ir darai nuoširdžiai, tai Meilė daro stebuklus… Garsiai „padejavau“ Vilniuje maltiečių vadovams, kurie, pamatę Antanėlio namus, palaimino mūsų svajones ir norus finansuodami remonto darbus, todėl po pusės metų senieji namai tapo neatpažįstami… Šiandien noriu padėkoti visiems, kurie neliko abejingi ir dalyvavo tvarkydami Antanėlio namus: gimnazistams maltiečiams Germantui, Simui, Laurintui, kurie visą rugpjūčio mėnesį skubėjo, kad galėtų drauge su savanoriu Jonu keisti sienas, kloti grindis. O kur dar ,,dažytojų savanorių brigada“: aktorius Giedrius Arbačiauskas kartu su maltiečiu Pauliumi dažė lubas, Austėja ir Karolina – sienas, aštuntokai Modestas, Erikas, Rugilė, Agnė tvarkė namus, kiemą. Dėkoju ir Vilniaus Gedimino universiteto doc. Romui, kuris visą dieną darbavosi Antano namuose ištuštindamas kambarius ir ruošdamas juos darbų pradžiai. Ačiū Simno seniūnui už priekabą, kuri buvo labai reikalinga darbų pradžioje. Dėkoju ir kaimynei Vilijai, kuri palaikė mūsų gerus darbus ir džiaugėsi, kad Antanui prasidės kitas gyvenimas. Ši Meilės darbų ir dovanoto laiko mozaika pakeitė senuosius namus, kuriuose ir švenčiame įkurtuves-pabaigtuves.“

Vilniaus MOPT koordinatorė Gražina Sėmėnienė ir Jaunųjų maltiečių vadovė Neringa Sukauskaitė, įteikdamos visiems padėjusiems padėkos raštus, džiaugėsi Simno maltiečių geranoriškumu ir dėkojo už didelius darbus, kurie neatpažįstamai pakeitė senuosius namus – visada smagu dovanoti gerumą ir džiaugtis jo vaisiais.

 

Simno gimnazijos maltietės Austėja ir Karolina