Humanitarinių mokslų savaitė gimnazijoje

Vasario 10–15 dienomis Simno gimnazijoje vyko humanitarinių mokslų veiklos. Geografijos mokytojai su mokiniais lankėsi Simno seniūnijoje, rinko informaciją apie miestelį, kūrė plakatus, pateikė informaciją apie klimato pokyčius mūsų vietovėje.

Per anglų kalbos pamoką šeštokai lankėsi Simno miesto istorinėse vietose, apie jas angliškai pasakojo istorinius faktus. I ag klasėje vyko netradicinė anglų kalbos pamoka: mokiniai dalyvavo linksmoje viktorinoje, sumaniai atliko užduotis, skirtas artėjančiai Lietuvos nepriklausomybės dienai

(tinkamai surinko eilėraščių apie Lietuvą vertimus, skaitė „Tautišką giesmę“ angliškai, minė linksmas mįsles). II ag klasės mokiniai anglų kalba paruošė stendą apie istorinius Simno pastatus.

Per lietuvių kalbos pamokas jaunesnių klasių mokiniai gamino trispalves širdeles ir jose rašė gražiausius žodžius, savo mintis ar žymių žmonių pasisakymus apie gimtąją kalbą, dalyvavo raiškiojo skaitymo konkurse, skirtame Lietuvos poeto, dramaturgo, vertėjo, akademiko ir žymaus visuomenės veikėjo Justino Marcinkevičiaus 90-ųjų gimimo metinių jubiliejui paminėti.

Istorijos mokytojos organizavo pamokas ir renginius, skirtus Vasario 16-ajai paminėti.

Mokytoja Inga Stankevičienė