Vasario 16-osios minėjimas Simno gimnazijoje

Vasario 15-ąją Simno gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo 102-osioms metinėms paminėti: mokiniai ir mokytojai dirbo išradingai ir kūrybingai.

Pirmų pamokų metu mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse: iš popieriaus gamino širdeles, kuriomis papuoš gimnazijos fojė erdvę. Trečios pamokos metu 5a klasės mokiniai dalyvavo konkurse „Piešiu „Tautišką giesmę“. 6–8 klasių mokiniai varžėsi viktorinoje „Lietuvos valstybės simboliai“, o I-III klasių gimnazistai – orientacinėse varžybose „Lietuvos kelias“.

Vėliau visi susirinko į aktų salę, kur gimnazijos direktorė tarė sveikinimo žodį, vedė viktoriną ir apdovanojo geriausiai pasirodžiusias komandas. Vyko ir šventinis koncertas „Tu mums brangi, Lietuva“: dainavo jaunesnių klasių mokinių choras, kuriam vadovauja mokytoja G. Petkevičienė, šoko šiuolaikinio šokio kolektyvo „Sirenos“ merginos, vadovaujamos A. Kyguolienės, grojo gimnazijos kapela, vadovaujama D. Platūkio.

Tegul mūsų dvasią stiprina Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, prasmė!

Istorijos mokytoja Vineta Dzeikauskienė