Praktinė karjeros diena

Šių metų vasario 24 dieną Simno gimnazijos I ir II ag klasių mokiniai, lydimi II ag klasės auklėtojos Astos Tamulynienės, vyko į praktinę karjeros dieną Telia Lietuva įmonėje Vilniuje. Mokiniai dalyvavo šiuo metu paklausių specialybių pristatyme ir mokymuose apie praktikos ir vasaros darbo galimybes. Renginio metu gimnazistai ne tik susipažino su naujausios kartos mobiliuoju 5 G interneto ryšiu, bet ir išgirdo moksleivio sėkmės istoriją, kaip jis, būdamas 14 metų, gavo darbą. Karjeros dienos pabaigoje mokiniai dalyvavo Netflix serialo „Stranger Things“ aktorių atrankoje. Keli gimnazistai, įvykdę pateiktas užduotis, buvo pakviesti į antrąjį atrankos turą. Tarp laimingųjų pateko ir mūsų gimnazijos II ag klasės mokinys Evaldas Vasiljevas, kurį klasės draugai sveikina ir linki sekmės. Namo grįžome „pasisėmę“ naujų minčių, idėjų, įkvėpti gyvenimiškos patirties bei turiningai praleidę laiką.

                     IIag klasės mokinė Ada Tarasevičiūtė