Sveikiname IIag klasės gimnazistus, teisinių žinių konkurse „Temidė“ užėmusius II vietą

Kovo 5 dieną Simno gimnazijos komanda „Simniečiai“, IIag klasės mokiniai Ada Tarasevičiūtė, Miglė Pujanauskaitė, Miglė Zailskaitė, Arnas Ručys ir Deivydas Zmejauskas,   dalyvavo Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate 24 kartą vykusiame moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ pirmojo etapo protų mūšyje. Konkurse dalyvavo 10 komandų: 7 iš Alytaus miesto mokyklų ir 3 –  iš Alytaus rajono.

Pasibaigus pirmojo etapo turams paaiškėjo, kad pirmąją vietą užėmė A. Ramanausko Vanago gimnazijos komanda „Ketvirtas statutas“. Antrieji, atsilikę nuo nugalėtojų vos vienu tašku, liko „Simniečiai“. Garbingą trečiąją vietą iškovojo taip pat alytiškiai – „Turbo sraigės“. Prizinių vietų laimėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti vertingomis dovanomis.

                  Istorijos mokytoja Danguolė Grėbliūnienė