Viktorina „Ką žinau apie Lietuvą“ ikimokyklinio ugdymo skyriuje

 Simno gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai paminėjo Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Visa bendruomenė ir vaikai sugiedojo Lietuvos himną. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Pikūnienė visus pakvietė pasidomėti, kokia graži ir turtinga mūsų Lietuva. Ugdytiniai linksmu „traukinuku“ keliavo po paruoštas etnografinių regionų erdves – apsilankė Dzūkijoje, Suvalkijoje, Aukštaitijoje ir Žemaitijoje. Vaikai pasakė, kas mūsų šalies sostinė, išvardino, kokius didžiuosius Lietuvos miestus žino, nurodė, kuo jie išskirtiniai. „Smalsiukų“ grupės vaikai savo pasakojimu „nukėlė“ prie gintarinių Baltijos jūros krantų. Nepamiršome ir didžiosios Lietuvos upės – Nemuno, kuris vinguriuoja ir per Alytų. Vaikai pasakė, koks upelis teka per Simną, išvardino šalia miestelio esančių ežerų pavadinimus. Ugdytiniai apie Lietuvą deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, žaidė žaidimus. Smagiai paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena suteikė pasididžiavimo savo šalimi jausmą, paliko daug malonių įspūdžių.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja I. Emartienė