Pavasario žydėjimas siunčia vilties žinutę…

Gyvenimas nesustojo! Taip neseniai šventėme viltingą Velykų žinią ,,Aleliuja!“ Šis laikmetis dar labiau „kalbina“ prasmės išgryninimui: galime ne tik stabtelėti, pamąstyti apie gyvybės trapumą, bet ir augti, mokytis priimti esamą situaciją, todėl būtų liūdna, jei atsakymų ieškotume baimėje, pyktyje, neviltyje. Todėl Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai, kviesdami dar aiškiau suvokti, jog esame LABAI reikalingi vieni kitiems, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, mūsų senoliams, mąsto, kad šūkis: ,,Mums gera padėti…“, dabar galėtų skambėti taip: ,,Mums būtina padėti!“ Gyvename karantino sąlygomis, tačiau bendraudami telefonu, komunikacinių technologijų pagalba vieni su kitais, seneliais, visiems siunčiame žinutę, kad būdami kartu esame stipresni, saugesni. Atrodo, tiek nedaug galim, bet noras, drąsa, artimo meilė randa kelius. O juk čia pat ir Motinos diena, ruošiame sveikinimus mūsų globojamoms Močiutėms, Mamytėms.

Pandemija, karantinas – visiškai naujos patirtys mūsų gyvenime, tačiau jaunieji maltiečiai ir toliau tęsia rūpinimąsi globojamais senoliais. Kiekvieną savaitę „aplankome“ ne tik skambučiais, bet nuvežame ir lauktuvių, kurias iš Kauno Maisto banko parveža maltiečių vadovė Laima, taip pradžiugindama šioje nelengvoje kasdienybėje Simno seniūnijos senolius.

Jaunieji maltiečiai siunčia šviesius pavasarinius viltingus linkėjimus ir žinutę visai Simno gimnazijos ir miestelio bendruomenei, kad supratingumas, vienybė, geras žodis šios krizės laikotarpiu ir yra žmonių stiprybė. Pasidžiaukime, kaip gražiai žydi tulpės, skleidžiasi sodų žiedai!

 

                                                                                 Simno gimnazijos jaunųjų maltiečių

                                                                                                                    vadovė Laima Žemaitienė