Stovyklavo jaunieji šauliai

Birželio 15–19 dienomis Simno gimnazijos jaunieji (ir būsimi) šauliai turiningai leido laiką dienos stovykloje: gilino ir plėtė turimas žinias, sportavo, kūrė stovyklos simbolį, mokėsi rikiuotės pratimų, šaudė, susipažino su topografijos pagrindais, dalyvavo žygiuose. Stovyklautojai dalyvavo ir šaudymo varžybose, kur išbandė jėgas šaudydami iš pneumatinio šautuvo, pistoleto, Airsoft šautuvo, lankų. Individualioje rungtyje šaudyti iš pneumatinio šautuvo geriausiai sekėsi Neringai ir Audriui Deščerams. Visi šaudymo varžybų dalyviai buvo apdovanoti asmeniniais prizais, kuriuos įsteigė LŠS karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė. Žygiuodami į Pošnelės mišką, stovyklautojai susipažino su Simno žydų tragišku likimu, mokėsi statyti pastogę miške. Įdomu ir džiugu, kad stovyklavo net šešios brolių ir seserų „poros“ – tos pačios šeimos vaikai.

Dalyvaudami stovyklos veiklose, mokiniai praplėtė žinias apie šaulių sąjungą, įgijo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių. Už galimybę stovyklauti dėkojame LŠS karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-ąjai rinktinei, Alytaus rajono savivaldybės administracijai, o KASP savanoriui šauliui Rokui Čižauskui dėkojame ne tik už perteiktas praktines žinias, bet ir už gražų bendravimą su jaunaisiais šauliais.

Simno gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė Danutė Gudaitienė