Linksmoji vasaros futbolo mokykla

Rugpjūčio mėn. 10–21 dienomis Simno gimnazijos stadione jau 17 kartą vyko „Linksmosios vasaros

futbolo mokyklos“ užsiėmimai. Ši stovykla yra dalis NVŠ programos „Vaikų užimtumas sportinių žaidimų pagalba“.

Projekto tikslas – ne tik sudaryti sąlygas vaikams ir jaunuoliams turiningai praleisti laisvalaikį vasaros atostogų metu, bet ir tenkinti įvairiapusio lavinimosi, saviraiškos poreikius bendraujant, sportuojant, kuriant ir užsiimant kita pozityviai aktyvia veikla. Todėl 50 vaikų ir jaunuolių stovykloje linksmai leido laiką, žaidė futbolą, dalyvavo įvairiuose konkursuose, kurių nugalėtojai buvo apdovanojami. Kiekvieną dieną vaikai galėjo vaišintis gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais, o stovyklos uždarymo dieną visi dalyviai buvo apdovanoti specialiai pagamintais marškinėliais, kamuoliais.

Stovyklos dalyviai, jų tėvai ir seneliai dėkoja Alytaus r. savivaldybei ir FK „Simnas“ už šiam projektui skirtas lėšas.

 

Projekto vykdytojas Juozas Bagdanavičius