Jaunieji maltiečiai dalyvaus ,,Maltiečių sriubos“ labdaros koncerte

Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai spalio 7 dieną sulaukė svečių iš Lietuvos TV: dalyvavo rengiamame labdaros koncerto filmavime. Simne lankome senelius, vežame maltietišką sriubą, bendraujame, todėl šio filmavimo tikslas – padėkoti žmonėms, kurie padeda vykdyti Maltiečių sriubos labdarą Simno seniūnijoje gyvenantiems ir stokojantiems pagalbos senoliams. Žurnalistas Egidijus Knispelis kalbino senolius, jaunuosius gimnazijos maltiečius ir nufilmavo tris reportažus apie Simno miestelyje lankomus senolius. Kaip ir kasmet, lauksime labdaros koncerto, kurį rodys per LTV prieš šv. Kalėdas. Jau dabar esame dėkingi visiems aukojantiems žmonėms už jų gerumą.

 

                                                                                                Jaunasis maltietis Germantas