Simno gimnazijos prezidento rinkimai ir inauguracija

 Spalio mėnesį gimnazijoje vyko prezidento rinkimai. Spalio 7 dieną vyko kandidatų į gimnazijos prezidentus rinkiminiai debatai. Rugilė Brusokaitė (8a kl.), Modestas Ekleris (Iag kl.) ir Marita Jančiukaitė (IIIag kl.) pristatė savo rinkimines programas ir siekius bei stengėsi įtikinti rinkėjus savo balsą atiduoti būtent jiems. Gimnazijos bendruomenė įsitraukė į diskusiją. Buvo iškelti klausimai apie prezidento būtinas savybes, mokinių ir mokyklos įvaizdį, mokinių ir mokytojų santykius. Kandidatai išsakė savo poziciją bei atsakė į jiems pateiktus klausimus.

Spalio 9 dieną vyko balsavimas, o spalio 16 dieną buvo paskelbti Simno gimnazijos rinkimų rezultatai. Įvyko iškilminga prezidento inauguracija. Gimnazijos prezidente tapo IIIag klasės mokinė Marita Jančiukaitė. Naujosios prezidentės pasveikinti atvyko ir Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai Jūratė Overaitytė ir Danielius Jakubavičius. Nuoširdžiai sveikino Maritą ir linkėjo sėkmės bei kantrybės įgyvendinant visus sumanymus! Kandidatė priėmė prezidento regalijas, pasirašė ištartą priesaiką ir pristatė savo komandą, su kuria dirbs ateinančius mokslo metus.

Sveikiname naująją prezidentę ir linkime puikių idėjų bei ištvermės jas įgyvendinant!

Rinkimų komisija