Rudens šventė

  Spalio 23 dieną gimnazijoje vyko tradicinė pradinukų Rudenėlio šventė: jau nuo spalio 21 dienos veikė darbelių iš gamtinės medžiagos paroda. Šventės metu mokiniai dalyvavo edukacijoje ,,Aš muiliukas, o ne torčiukas”, dailyraščiu rašė tekstą apie rudenį, kūrė mandalas iš įvairios gamtinės medžiagos. Edukacinio užsiėmimo metu pradinukai susipažino su eterinių aliejų, džiovintų augalų panaudojimu norint suteikti muilui viliojantį kvapą. Praktinės užduoties metu kiekvienas dalyvis pasigamino pasirinktos formos, spalvos, vieno arba kelių skirtingų kvapų muilą. Parašę dailyraščiu tekstą apie rudenį ir išsirinkę pačius gražiausius darbus, vaikai kūrė mandalas, naudodami įvairią gamtinę medžiagą: kaštonus, giles, eglių, pušų kankorėžius, džiovintus augalus. Pavyko sukurti įdomias, spalvingas, originalias mandalas.

Mokytoja D.Ardzevičienė