„Moliūgų“ ir „Helovyno“ šventė

Paskutinį penktadienį prieš atostogas Simno gimnazijoje vyko Moliūgų ir Helovyno šventė, kurioje mokiniai parodė savo „tamsiąsias“ puses. Anksti ryte visus, atėjusius į mokyklą, pasitiko įvairiausiai išpjaustytų šviečiančių moliūgų paradas: išrikiuoti ant laiptų, palangių, stalų, moliūgai stebino grožiu, įmantriais raštais, kūrėjų išmone. Juos gamino ir atnešė kiekvienos klasės atstovai. Visą dieną pertraukų metu gimnazijoje skambėjo muzika, per ilgąsias pertraukas mokiniai fotografavosi prie stendo tarp šiurpą keliančių dekoracijų. Buvo renkami baugiausiai apsirengę mokiniai ir mokytojai, gražiausiai išpjaustytas klasės moliūgas. Nugalėtojais pripažinti: 8a klasės moliūgas, „baisiausias“ kaukes pasigaminusios buvo Eva Vasiljevaitė (6a) ir Rugilė Brusokaitė (8a).

Po rinkimų visi galėjo pasivaišinti saldainiais! Labai džiaugiamės, kad mokiniai taip noriai ruošėsi šiai diena, tikimės, kad ir toliau visi aktyviai dalyvaus mokinių tarybos organizuojamuose renginiuose!

Mokinių taryba