„Kalėdų Senelis ir netikėta dovana“/Konkursui „Stebuklinga kalėdinė pasaka“

 „Ar žinai, kas daugiausia triūsia per Kalėdas? Prieš Kalėdas? Visus metus iki Kalėdų?“ Taip retoriškai mūsų klausia Simno gimnazijos 5a klasės mokinė Svajūnė Valaikaitė, atsiuntusi mums savo pasaką „Kalėdų Senelis ir netikėta dovana“. Galbūt mama daugiausia triūsia prieš didžiąsias žiemos šventes? O gal prisideda ir tėtis?

Tad nors ir žinote arba nujaučiate  teisingą atsakymą, mes jums vis viena siūlome perskaityti Svajūnės pasaką, kurioje rasite ne tik atsakymą į pasakos pradžioje užduotus klausimus, bet ir sužinosite, kaip reikia tinkamai transportuoti gyvūnus, kad jie gyvi ir sveiki pasiektų galutinį kelionės tikslą – vaikučius. Be to daug sužinosite ir apie išmanųjį Kalėdų Senelį, kuris visuomet žino, kokių dovanų mes trokštame labiausiai.

Tad dėkojame Svajūnei už šaunią pasakėlę, na, o mes jau šimtas devynioliktą kartą primename, jog visi norintys dalyvauti šventiniame konkurse „Stebuklinga kalėdinė pasaka“ jas gali mums siųsti iki sausio 6 d, adresu: skaitykla@alytus.rvb.lt

Beje, iki konkurso pabaigos liko tik 3 dienos! Tad paskubėkite!
Primename, jog smulkesnę informaciją apie konkursą galite rasti mūsų bibliotekos tinklalapyje, adresu: https://www.alytus.rvb.lt/?p=30463

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo-informacijos skyriaus vedėjas
Arnoldas Šatrauskas