Projektas „Šv. Kalėdų belaukiant“

Sukdamiesi greitu gyvenimo ritmu, dažnai „pamirštame“ tikrąjį Kalėdų džiaugsmą ir Advento prasmę… Būtent todėl Simno gimnazijos pradinių klasių mokiniai, eidami Advento keliu, ir prisiminė senolių tradicijas, žaidė žaidimus, darė gerus darbus kitiems ir dalinosi laukimo džiaugsmu.

Projekto dalyviai – pradinių klasių mokiniai – klasėse ar nedidelėse grupelėse dalyvavo edukacinėse-kūrybinėse veiklose: gamino kalendorių, pynė vainiką, ruošė dovanėles artimam žmogui, kūrė kalėdines dekoracijas, gamino ir puošė kalėdinę eglutę. Žaisdami adventinius žaidimus, mindami mįsles ir klausydami pasakojimų, mokiniai susipažino su šio laikotarpio prasme.

Pradinukai ne tik išmoko patys pasigaminti gražių kalėdinių dekoracijų, bet jaukiai pabuvo kartu, pasidalijo šv. Kalėdų laukimo džiaugsmu.

 Socialinė pedagogė Žaneta Bagdžiūnienė