II ag kl. mokinė Laura Kisielūtė respublikinio konkurso laimėtoja

Sveikiname Simno gimnazijos IIag klasės mokinę Laurą Kisieliūtę, Valstybės pažinimo centro organizuotame respublikiniame konkurse „Aš KONKURSO „Aš išsaugosiu laisvę“ REZULTATAIišsaugosiu laisvę“, skirtame prisiminti Sausio 13-osios įvykius, laimėjusią pirmą vietą!

Konkurso tikslas – pabandyti įsivaizduoti, kaip šis masinis taikus pasipriešinimas galėtų būti įgyvendintas šiandien.

Konkurso rezultatai pranoko organizatorių lūkesčius: sulaukta net 114 dalyvių, norėjusių pasidalinti savo „masine“ taikaus pasipriešinimo idėja! Visos mintys buvo šaunios ir originalios. Komisija ilgai sprendė, kuri idėja originaliausia, „pritaikoma“ realybėje, jei Sausio 13-oji pasikartotų šiandien, tačiau šįkart konsensuso nebuvo, todėl išrinko net keturias prizines pirmąsias vietas! Viena nugalėtojų tapo ir Laura Kisieliūtė, mūsų, Simno gimnazijos, IIag klasės mokinė, sukūrusi dainą „Sausio 13 dieną minėsim“, kurią pasiklausyti galite paspaudę nuorodą https://pazinkvalstybe.lt/naujienos/konkurso-rezultatai-167.

 Mokinę dalyvauti konkurse paskatino istorijos mokytoja Vineta Dzeikauskienė.

 

Simno gimnazijos pavaduotoja ugdymui Danguolė Grėbliūnienė