„103 kilometrai – Lietuvai!“

Žygiuok už Lietuvos laisvę! Simno gimnazijos istorijos bei kūno kultūros mokytojai kviečia 1-4 ir 5-IV klasių mokinius priimti iššūkį „103 kilometrai – Lietuvai!“, skirtą Vasario 16-ajai.

Iššūkio tikslas – skatinti sveikatingumą, švęsti Vasario 16-ąją linksmai, įkvėpti kiekvieną eiti sveikai bei saugiai. Parodyti pagarbą ir meilę savo tėvynei.

Visi dalyviai eidami turės užfiksuoti nueitus žingsnius – padaryti ir atsiųsti nuotrauką.

Eiga:

1. Vasario 1-15 dienomis kiekvienos klasės mokinys (vienas ar su šeima) žygiuoja pasirinkta vietove. Siūlome „pasipuošti“ Lietuvos simbolika.
  2. Nueitus žingsnius fiksuoja programėlėje (strava, google fit, huawei healf ar kitoje), įsiamžina nuotraukoje (maršrutą ir save) ir atsiunčia klasės auklėtojui. Maršruto nuotraukoje turi būti matomi programėlėje rodomi duomenys (pvz. įkeltas).
  3. Per 15 dienų kiekvienos klasės mokiniai bendrai turėtų surinkti 103 km.
  4. Vasario 15 dieną klasės auklėtojas susumuoja visus mokinių įveiktus kilometrus ir persiunčia nuotraukas istorijos mokytojai Vinetai Dzeikauskienei.
  5. Klasės, kurios priims ir įveiks „103 kilometrai – Lietuvai!“ iššūkį, bus apdovanotos.
  6. Iššūkio rezultatai bus skelbiami Simno gimnazijos tinklapyje (www.simnogimnazija.lt) bei Fb paskyroje.

Istorijos mokytoja Vineta Dzeikauskienė