Muzikos olimpiada

Sausio 28 dieną Alytaus rajono Simno gimnazijoje įvyko IX Lietuvos mokinių muzikos olimpiados I etapas, kuriame I kategorijoje dalyvavo 7a klasės mokinys Nojus Krupavičius ir II kategorijoje – II ag klasės mokinė Laura Kisieliūtė. Dalyviai atliko muzikinių žinių tikrinimo testą, skaitė muzikos raštą iš lapo, dainavo pasirinktą lietuvių liaudies dainą, pristatė savo kūrybos originalią kompoziciją.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Grėbliūnienė pasveikino dalyvius. Džiugu, kad galime ne tik „pasiekti“ mokinius Nojų ir Laurą Microsoft Teams platformos pagalba, bet ir pasidžiaugti jų darbais, entuziazmu, prisidedančiu prie šios idėjos puoselėjimo.

Muzikos mokytojai   Giedrė Petkevičienė, Dainius Platūkis