Pradinių klasių dailaus rašto konkursas „Gražiausias žodis – Lietuva“

Vasario 09-11 dienomis Alytaus r. Simno gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko dailaus rašto konkursas „Gražiausias žodis – Lietuva“, kurio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Nors raštas yra simbolių sistema, naudojama komunikacijai ir žodinei informacijai išsaugoti, šiandieniniame gyvenime jis – vienas svarbiausių išsilavinimo bruožų, atskleidžiantis žmogaus raidą ir daugelį kitų „dalykų“: vaizduotę, gabumus, polinkius, atmintį.

Pradinių klasių mokiniai rašė V. Nemunėlio, K. Irvinskio ir kitų autorių kūrinius. Džiaugiamės visais, kurie dalyvavo konkurse ir pademonstravo gražaus rašymo įgūdžius. Dailiausiai rašančiais pripažinti šie mokiniai: 1a kl. – Darija Stanulytė ir Akvilė Zaleckaitė (mokytoja Eglė Minevičė); 2a kl. – Matas Mortūnas ir Vakarė Sebestinaitė (mokytoja Danguolė Ardzevičienė); 3a kl. – Rasa Bajerčiūtė ir Gabija Krutulytė (mokytoja Lina Kučinskienė); 4a kl. – Andrėja Kvederavičiūtė (mokytoja Jolanta Mikelionienė); 4b kl. – Austėja Rinkevičiūtė (mokytoja Laima Jurčiukonienė). Nugalėtojai bus apdovanoti padėkos raštais.

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė