Dvyliktokų Šimtadienis

Šimtadienis – viena laukiamiausių mokyklinių švenčių per visus 12 mokymosi metų. Nors Simno gimnazijos erdvėje Šimtadienis šiais metais įvykti negalėjo dėl pandemijos, III g klasės mokiniai pasistengė „iš peties“, kad surengtų kuo įdomesnę šventę Teams platformoje.
Abiturientams ir auklėtojai Vinetai Dzeikauskienei buvo įteiktos dovanėlės – skanėstai, kad pasaldintų gyvenimus, kiekvienam paskirti sveikinimo žodžiai, palinkėjimai, kurie, tikimės, išsipildys…
Mokytoja Vineta Dzeikauskienė ir abiturientai prisiekė, kad visada bus ištikimi Simno gimnazijai: kai laimė lydės ar vargas suspaus, kai sveikata tvers ar ligos „suims“ – visą gyvenimą mokysis, sieks užsibrėžtų tikslų ir išlaikys (ne tik mokyklinius) egzaminus.
Linkime visiems abiturientams pačių įsimintiniausių 100 dienų gimnazijoje!
IIIag klasės mokinė Marita Jančiukaitė