Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena – viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosaugos švenčių Lietuvoje, suvienijanti žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų. Tai pavasario lygiadienis, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose žemės rutulio kampeliuose.

Šią dieną pasitiko ir mažieji Simno gimnazijos ikimokyklinio skyriaus ugdytiniai: jie parskridusiems paukšteliams padovanojo namelius – inkilus, kuriuos pagamino 8-IIag klasių mokiniai. Įvyko ir mokinių fotografijų konkursas „Pavasario ženklai gamtoje“, kuriame (burtų keliu) laureatais tapo trys Simno gimnazijos mokiniai: Vakarė Sebestinaitė (2a kl.), Auktumas Balkė (5a kl.) ir Kamilė Koncevičiūtė (3a kl.). Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais, o laureatai – saldžiu prizu.

Kviečiame aplankyti virtualią mokinių fotografijų konkurso „Pavasario ženklai gamtoje“ parodą, kurią rasite paspaudę šią nuorodą.

Dailės mokytoja Jurgita Lenkauskienė