Pirmokai susipažino su kiaušinių marginimo būdais

 Alytaus r. Simno gimnazijos pirmokai balandžio antrą dieną turėjo susitikimą su „naujomis mokytojomis“: supažindinti su kiaušinių marginimo būdais sutiko mamytės Irma Kvederavičienė ir Jurgita Zaleckienė. Mokytoja Irma mokė dekoruoti įvairiaspalvėmis servetėlėmis ir kiaušinio baltymu, o Jurgita pristatė marginimo būdą su rankšluostinėmis servetėlėmis, maistiniais dažais ir pipete. Loreta Kaminskienė su pirmokais kūrė šv. Velykų dekoraciją: mokiniai naudojo vaškines kreideles, popieriaus lapą ir guašą. Paskui visi kartu pagamino ir kiaušinį „milžiną“.

Pirmokai labai džiaugėsi nauja patirtimi, kad gali mokytis iš mamų, kurios savo kūrybiškumu „užkrėtė“ visus. Žinias, kurias įgijo edukacijų metu, mokiniai pasitikrino Quizizz platformoje. Paaiškėjo, kad be klaidų viktoriną išsprendė: Rusnė Šarauskaitė, Akvilė Zaleckaitė, Emilija Vaitkevičiūtė, Augustas Valentinavičius, Dominykas Račkauskas, Gabrielė Urbanavičiūtė, Ainis Bukšnys.

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė