Projektas „Verbų rišu rozu su šeimu“

Šių metų kovo 10–26 dienomis vyko tarptautinis ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų etninio ugdymo projektas „Verbų rišu rozu su šeimu“, skirtas Marijos Gimbutienės 100 metų sukakčiai paminėti, kurį organizavo Alytaus lopšelis-darželis „Nykštukas“. Projekto tikslas – puoselėti verbų rišimo tradicijas ir papročius, perteikti etnines tautos vertybes ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigose, jų tęstinumą atskleidžiant per meninę-kūrybinę raišką.
Šiame projekte dalyvavo ir Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo ,,Kodėlčiukų” grupės ugdytinis Jokūbas Rimkus, jam padėjo  mokytoja Natalija Kuraitienė.
Verba piešta guašu, naudota štampavimo technika ir tapšnojimas pirštais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Natalija Kuraitienė