Šviesoforo konkursas

Balandžio 2 dieną Simno gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ konkursas, kurio tikslas – ugdyti mokinių saugaus elgesio kelyje įgūdžius, mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia moksleiviai, skaičių.

Mokiniai savo klasėse atliko teorines užduotis: ,,Viktorina“, ,,Kelio ženklai“ – žiūrėjo video „Saugaus eismo pamokos visiems“ ir jas aptarė, sprendė kryžiažodžius apie saugų eismą, piešė ir aplikavo kelio ženklus.

Susumavus konkurso rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai saugaus eismo taisykles moka šie mokiniai:

Rugilė Krupavičiūtė, Austėja Sejavičiūtė, Tadas Miškinis – 2a klasė;

Airinga Liutkauskaitė, Ąžuolas Lasys,  Rugilė Ribinskaitė – 3a klasė;

Austėja Radzevičiūtė, Andrėja Kvederavičiūtė, Paulius Zdanavičius – 4a klasė;

Smiltė Armanavičiūtė, Austėja Rinkevičiūtė, Aistė Revutaitė – 4b klasė.

Tikime, kad pakartotos saugaus eismo taisyklės padės vaikams ne tik geriau suvokti eismo aplinką, joje egzistuojančią tvarką, kylančias grėsmes, bet ir saugiai keliauti.

 

Pradinių klasių  Lina Kučinskienė