Trumpa bendrystė bei lauktuvės Velykų proga

Ypatingomis progomis visada skubame pradžiuginti ir pasveikinti mums brangius žmones, draugus, pažįstamus. Artėjant šv. Velykoms, Simno gimnazijos jaunieji maltiečių vadovė Laima sulaukė džiugios žinios iš Alytaus dailiųjų amatų mokyklos mokytojos Renatos Žiūkienės: mokinės numegs ir dovanos seneliams dovanėlių Velykų proga. Pakvietėme ir pradinių klasių mokinius bei mokytojus, kad pradžiugintų seniūnijos globojamus senelius, Miroslavo globos namų gyventojus rankų darbo dovanėlėmis: pieštais atvirukais, gražiais jaunųjų maltiečių palinkėjimais.
Aplankėme globojamus senolius Simno, Ponkiškių, Ąžuolinių, Angininkų, Kalesninkų, Spernios kaimuose, Miroslavo senelių globos namuose. Tikimės, kad vaisiai, riešinės, vitaminai, saldumynai, atvirukai su pačiais nuoširdžiausiais linkėjimais pradžiugino mūsų draugus, kurių dėl pandemijos negalime dažniau apkabinti. Smagu, kad mūsų aplankyti senoliai nuoširdžiai džiaugėsi net ir tokia trumpa bendryste bei lauktuvėmis.
Šventų Velykų paslapties šviesa tepaliečia visų mūsų širdis ir šeimas.
Nuoširdžiai – Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai