Ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko projektas „Gamtos karalystėje“

  Vaikystė – šviesus, ryškus ir nepakartojamas laikotarpis gyvenime. Vaiko siela, ištroškusi pažinti, suvirpa sąlytyje su gamta, nujaučia doros, teisingumo, gėrio reikšmę ir vertę. Norėdamos ugdyti šias vertybes, Simno gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytojos vykdė projektą „Gamtos karalystėje“, kuriame dalyvavo „Smalsiukų“, „Kodėlčiukų“, „Vabaliukų“ grupių ugdytiniai, jų tėveliai.

Šia tema auklėtojos papuošė darželio teritorijoje esantį kalnelį, o vaikučiai savo darbeliais – darželio erdves. Tėveliai dalyvavo parodoje „Išsaugokime savąją gamtą“, kurioje eksponavo kartu su vaikais padarytus darbelius iš gamtinių bei kitų medžiagų. Išvykų metu vaikai ne tik stebėjo pavasarinės gamtos paslaptis, bet ir jas pažino bendraudami, stebėdami, tirdami, eksperimentuodami, tenkindami norą pažinti. Prisiminėme Pasaulinę Žemės dieną, kalbėjome apie šiukšlių rūšiavimą, mokėmės rūšiuoti į tam skirtus konteinerius.

Manome, kad ugdytiniai suprato, jog visi esame atsakingi už gamtos išsaugojimą ir mūsų Žemę.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja I. Emartienė