Motinos diena priešmokyklinio ugdymo skyriuje

  Nuo seno Motina tapatinama su žeme: kaip žemė užaugina derlių, taip ir motinos užaugina savo vaikus, todėl Motinos diena ir švenčiama pavasarį, kai bunda žemė. Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo mamoms. Sakoma, kad MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Geriausia dovana mylimai mamai – pačių vaikų padaryti darbeliai, padainuotos dainelės, ištarti patys brangiausi žodžiai, todėl priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai „Žiniukai“ paruošė pačius išradingiausius sveikinimus, nupiešė gražiausius portretus. Dar mamoms paruošė ir staigmeną – padainavo  dainelę ,,Tau, mano mamyte“, kurią nufilmavome ir sekmadienį ryte įkelsime į uždarą facebook grupę.

Visi nuoširdžiai tariame: mielosios mūsų Mamytės, dėkojame už visada pasiruošusias apkabinti rankas, už jėgą ir meilę, kuri mus veda per gyvenimą ir suteikia sparnus skristi.

                          Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Petrikienė