Ikimokyklinio ugdymo skyriaus lauko edukacinių erdvių atnaujinimas

Lauko edukacinėse erdvėse galima prasmingai ir įdomiai leisti laiką gamtoje: eksperimentuoti, tyrinėti, ieškoti, pažinti ir atrasti, suvokti, pamilti gamtą, pajusti glaudų ryšį su aplinka. Svarbu, kad lauko aplinka būtų funkcionali, dinamiška. Atsižvelgdama į šiuos kriterijus ir siekdama, kad ugdytiniai gebėtų pažinti augalus, Simno gimnazijos direktorė Vilija Padimanskienė inicijavo ikimokyklinio ugdymo skyriaus lauko edukacinių erdvių atnaujinimą. Dabar vaikai gali praleisti laiką gražesnėje aplinkoje, grožėtis gėlių žiedais, pajusti malonų aromatą. Manome, kad, matydami tokią aplinką, galėdami joje žaisti ir mokytis, vaikai ugdysis meilę grožiui. Ne veltui sakoma, kad vaikai – tai gyvenimo gėlės, kurios auga taip, kaip jas prižiūrime…

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Petrikiene