Paskutinio skambučio šventė

Simno gimnazijoje gegužės 24 d. nuaidėjęs paskutinis skambutis abiturientams pranešė apie mokslo metų pabaigą. Ši sparnuota šventė, pilna jaunystės šėlsmo, juoko, tyro grožio ir švelnaus liūdesio, primena, kad laikas nestovi vietoje.

Laikydamiesi tradicijų, ryte dvyliktokai paėmė auklėtoją Vinetą Dzeikauskienę iš namų ir, papuošę automobilius, kolona patraukė į Metelių regioninį parką, kad nusifotografuot ų ir pabūtų drauge. Grįžusius abiturientus gimnazijoje pasitiko būrys pradinukų. Paskutinio skambučio šventėje netrūko giedros nuotaikos, spalvų, o po paskutinės auklėtojos pamokos visi susirinko į balionais išpuoštą gimnazijos sodą, kur netilo jaunatviškas klegesys. Paskutinė mokslo metų diena abiturientams buvo kupina įspūdžių, šiltų prisiminimų, džiaugsmo ir susimąstymo akimirkų

Abiturientus sveikino, padėkos žodžius bei nuoširdžiausius linkėjimus išsakė gimnazijos direktorė, pirmoji mokytoja, klasės auklėtoja, pirmokai. Vienuoliktokų atstovai pasveikino abiturientus ir įteikė tradicinius paskutinio skambučio varpelius. Abiturientai padėkojo mokytojams už pagalbą įveikiant mokslo sunkumus, perskaitė Testamentą, kuriame parašė šmaikščių palinkėjimų vienuoliktokams, ir pasodino atminimo medį gimnazijos sode.

Laimingo skrydžio, mieli abiturientai! Pastatykite pačius aukščiausius žinių bokštus!

IIIag kl. mokinė Marita Jančiukaitė